آنچه باید درباره گالری سو بدانید

گالری سو در سال ۱۳۹۶ با هدف آموزش تکنیک‌های نقاشی شامل رنگ روغن و رنگ اکرلیک و همچنین آموزش اصول Color Therapy، فعالیت خود را در استان اصفهان آغاز کرد. گالری سو در این سال‌ها با سبک آموزشی متمایز خود همواره تلاش داشته استعدادهای افراد علاقمند به نقاشی را رشد و پرورش دهد و خلق و یادگیری هنر را به همراه محیطی آرام به هنرجویان خود اهدا کند. 

حالا گالری هنری سو تصمیم گرفته است دوره‌های آموزش نقاشی را در اختیار تمامی علاقمندان خود قرار دهد تا افراد علاقمند به این حوزه بتوانند از تمام ظرفیت هنری خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. پریسا شفیعی موسس گالری سو تمامی دوره‌های نقاشی را آموزش می‌دهد و می‌توانید در زمان کوتاه به اصول پایه تا تبدیل شدن به یک نقاش حرفه‌ای را آموزش ببینید. همچنین شما می‌توانید سوالات خود را تلفنی و یا از طریق همین سایت برای تیم گالری سو ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ داده شود.

گالری سو برای حمایت از نقاش‌های تازه‌کار و دیده شدن بیشتر کارهای آن‌ها تمامی نمونه‌کار هنرمندان را در سایت خود قرار می‌دهد و به دیده‌شدن بیشتر کارهای هنرجویان کمک می‌کند. شما با شرکت در دوره‌های آموزشی گالری سو می‌توانید بعد از مدتی کوتاه به نقاش تبدیل شوید و با نمایش و فروش کارهای خود به یک درآمد عالی دست پیدا کنید.

روند شروع کار گالری سو

افتتاح کارگاه آموزش نقاشی گالری سو با رونمایی سه دوره آموزشی.

راه اندازی سایت گالری سو به همراه رونمایی دو دوره آنلاین آموزش نقاشی شامل رنگ اکرلیک و رنگ روغن.